مبل شویی، یکی از مشاغلی هست که بدون نیاز به تجربه ی زیاد  و حتی بدون سابقه ی طولانی مدت با یک سرمایه اندک می توانید مستقل و یا همراه با شرکای خود آن را شروع کرده و در آینده ای نه چندان دور گسترش  بدهید.

این شغل از آن دست مشاغلی می باشد که درآمد آن فصلی نبوده و با توجه به افزایش روز افزون جمعیت شهرها و نزدیک شدن زندگی خانواده ها به زندگی ماشینی بیشتر اعضای خانواده یا شاغل هستند یا به نحوی مشغله های خاص خود را دارند چه بسا شستشو و نگهداری وسایل عظیم الجثه ای همچون مبلمان و فرش ها و قالی ها کار آسانی برای افراد خانواده نیست و قطع به یقین نیاز به وسایل شستشوی مخصوص دارند.

شما به عنوان یک کارآفرین میتواند تنها با تهیه ی یک دستگاه اسپری وک حتی به صورت شخصی و سیار کار خود را شروع کنید و طی مدت کوتاهی شرکت قالی و مبل شویی نیز احداث کنید.

با استفاده از اسپری وک عملیات شستشو و مکش مایعات آب پس از شستشو را میتوان جمع کرد و همین امر باعث می شود که هرچه سریعتر مبل یا قالی و فرش خشک شود و مشتری شما به نسبت سریعتر بتواند استفاده مجدد از لوازم خود را داشته باشد.

مبل شویی میتواند شغلی پر درآمد باشد برای شما در حالی که سرمایه بالایی نسبت به مشاغل دیگر لازم ندارد .

دستگاه اسپری وک ترکیبی از جاروبرقی آب و خاک و دستگاه اسپری کننده مواد شوینده است که در یک دستگاه تمام کارهایی که برای شستشوی مبل و لکه بری لازم است جمع شده است و دیگر نیازی به دریل برای شستشو و جارو برقی بصورت جداگانه نیست .

با توجه به حجم کار دستگاهها به میزان قدرت های متفاوت وجود دارد .

مبل شویی شغلی است که در وابسطه به زمان خاصی در فصول نمیباشد و در تمام اوقات سال میتوان درآمد خوبی را از این طریق کسب کرد .

مزایای شغل مبل شویی :

سرمایه کم

شغلی خدماتی با کمترین اصطحلاک تجهیزات

درآمد بالا در زمان کم و قابل گسترش

ساده بودن کار با دستگاه و بدون نیاز به تجربه

بدون نیاز به تجهیزات زیاد

مشاوره خرید و راه اندازی و برآورد قیمت

تیم نگین صنعت با سابقه ای پر افتخار شما را در خرید و راه اندازی مبل شویی و صنایع مرتبط با نظافت راهنمایی میکند و کار را برای شما آسان میکند .

همچنین با طرح های فروش متنوع  و ضمانت و تامین و تضمین قطعات یار و همراه شما در کسب و کار شما خواهد بود .

تیم نگین صنعت به صورت رایگان شما را در راه اندازی و خرید دستگاه مشاوره میدهد فقط کافیست با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *